BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Serwis Klimatyzacji Samochodowej

BMK SERWIS

Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji

Test szczelności układu klimatyzacji pozwoli wykluczyć ryzyko nagłej utraty czynnika chłodzącego, a w konsekwencji awarii systemu klimatyzacji. Warto zdecydować się na taki serwis, tym bardziej, że uzupełnienie czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji jest usługą zdecydowanie droższą. Jeśli chcesz wykonać test szczelności układu klimatyzacji w swoim BMW, MINI lub aucie innej marki – umów się na wizytę w naszym serwisie! Nie rezygnuj z komfortu, jaki daje sprawna klimatyzacja w pojeździe!

naprawa-klimatyzacja-bmw-i-mini
Sprawdzenie-szczelnosci-ukladu-klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji

Jeżeli z kratek wentylacyjnych Twojego pojazdu wydobywa się dziwny zapach i wzmaga się wraz z uruchomieniem klimatyzacji, koniecznie umów się z nami za odgrzybianie klimatyzacji i czyszczenie parownika. Dzięki temu pozbędziesz się z układu klimatyzacji szkodliwych dla zdrowia grzybów i ich zarodników. Po zakończonym odgrzybianiu, od razu poczujesz różnicę, a komfort jazdy szczególnie w upalne dni i z włączoną klimatyzacją znacząco wzrośnie. Sprawdź naszą ofertę odgrzybiania klimatyzacji dla aut BMW, MINI oraz innych marek.

Pomiar ilości czynnika chłodzącego pozostającego w układzie….

Pomiar ilości czynnika chłodzącego pozostającego w układzie….

Zbyt niska ilość czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji przekłada się na jego ogólną wydajność. Spadek ten widoczny jest szczególnie w okresie letnim, kiedy to klimatyzacja w samochodzie pracuje pod pełnym obciążeniem. Pomiar ilości czynnika chłodzącego pozostającego w układzie jest zalecany wtedy, gdy widoczny jest ogólny spadek wydajności klimatyzacji lub widoczne wycieki z tego układu. Jeśli masz jakiekolwiek obawy związane z układem klimatyzacji w swoim aucie BMW, MINI czy innej marki – skontaktuj się z nami!

napelnianie-klimatyzacji-bmw-mini

Płukanie układu klimatyzacji i opiłków

Dbanie o układ klimatyzacji wymaga nie tylko regularnego odgrzybiania i uzupełniania czynnika chłodzącego, lecz również płukania układu klimatyzacji i oczyszczania z wszelkich opiłków czy osadów. Te mogą pojawiać się układzie na skutek niedawnej awarii, rozszczelnienia czy naturalnego zużycia poszczególnych elementów. Usługa ta często wykonywana jest wraz z naprawą układu klimatyzacji, w celu wyeliminowania ryzyka ponownej awarii. Jeśli masz problem ze swoją klimatyzacją w BMW, MINI lub aucie innej marki, umów się na wizytę w naszym warsztacie!

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci