BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Mechanika Samochodowa

mechanika-samochodowa-bmw-mini

BMK SERWIS

Mechanika Samochodowa

Jeżeli masz problem z mechaniką Twojego BMW lub MINI – zapraszamy do naszego serwisu! Zajmujemy się większością napraw mechanicznych, wykonujemy także przeglądy techniczne i pełną diagnostykę komputerową. Korzystamy z autoryzowanych narzędzi diagnostycznych i najnowszego oprogramowania, dzięki czemu zyskujesz identyczną jakość usług, co w przypadku autoryzowanych warsztatów BMW ASO. Posiadamy również ogromne doświadczenie w serwisowaniu pojazdów BMW i MINI, co pozwala nam sprostać niemal większości usterkom, z jakimi mamy do czynienia.

Mechanika pojazdowa obejmuje m.in. takie działania jak naprawa zawieszenia, układu hamulcowego, naprawy jednostki napędowej wraz z oprzyrządowaniem, naprawa układu kierowniczego i wspomagania, czy też serwisowanie układu chłodzenia. Pracujemy zarówno na częściach oryginalnych, jak i zamiennikach. Oferujemy również możliwość regeneracji wielu podzespołów eksploatacyjnych, takich jak turbosprężarka, pomp wysokiego ciśnienia, wtryski, głowice, skrzynie biegów, skrzynki vtg (4×4)

Do każdego klienta i pojazdu podchodzimy w pełni indywidualnie, uwzględniając zarówno oczekiwania finansowe i jakościowe, jak i obecny stan maszyny. Jeśli masz problem z samochodem i nie wiesz, którego elementu dotyczy awaria – skontaktuj się z naszym serwisem!

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci