BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Montaż haków

motnaz-hakow

BMK SERWIS

Montaż haków

Hak kulowy w samochodzie jest wysoce pożądanym elementem wyposażenia. Dzięki niemu możemy podpiąć pod pojazd przyczepkę i zwiększyć tym samym możliwości transportowe. Montaż haków w samochodach marki BMW i MINI to jedna z usług naszego serwisu. Wszystkie instalowane przez nas haki do przyczep posiadają niezbędną homologację i zapewniają trwałe połączenie z ramą pojazdu. Co ciekawe, oferujemy również haki chowane za zderzak – zarówno manualne, jak i elektryczne. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane osobom, które nie chcą ingerować w stylistykę pojazdu. W użyciu są również tzw. haki wypinane, które można odpiąć na czas nieużytkowania.

Haki samochodowe to jedne z najczęściej montowanych dodatków, które znacznie zwiększają funkcjonalność pojazdu. Zamiast korzystać z usług firm przewozowych lub angażując w transport drugi samochód, można po prostu podpiąć pod hak przyczepę, gotową pomieścić nawet kilkaset kilogramów ładunku.

Niestety montaż haka holowniczego wymaga podjęcia od właściciela pojazdu kilku decyzji, m.in. czy złącze elektryczne ma posiadać wiązkę 7 PIN, czy też 13 PIN (wiązki 13-pinowe obsługują światło wsteczne i jest to koniecznie w przypadku przyczep o DMC powyżej 750 kg). Oczywiście służymy fachowym doradztwem i zawsze zasugerujemy montaż haka dopasowanego zarówno do modelu i możliwości auta, jak i obsługiwanych w przyszłości przyczep. Zapewniamy, że montaż haków wykonujemy w pełni profesjonalne i bezpiecznie, zarówno dla konstrukcji nośnej pojazdu, jak i systemów elektroniki (np. ESP).

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci