BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Naprawa układu kierowniczego

mini-serwis-krakow

BMK SERWIS

Naprawa układu kierowniczego

Niesprawny układ kierowniczy w samochodzie to dosyć poważna usterka, która znacząco pogarsza właściwości jezdne pojazdu i bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, warto jak najszybciej skontaktować się z fachowym serwisem. Oferujemy zarówno kompleksową diagnostykę, jak i naprawę wszystkich elementów układu kierowniczego, szczególnie w pojazdach marki BMW i MINI.

Co najczęściej ulega awarii w układzie kierowniczym? Do najpopularniejszych zalicza się awarię układu wspomagania kierownicy (pompy wspomagania) i zużyte drążki kierownicze. Niemniej na ryzyko awarii narażony jest cały układ kierowniczy, składający się z kolumny kierownicy, przekładni kierowniczej i mechanizmu zwrotniczego. Częstą usterką w przypadku aut BMW jest luz na listwie zębatej, a także nieszczelność pomp wspomagania. Oczywiście nie jest to regułą, a rodzaj usterki w dużym stopniu zależy od warunków drogowych, w jakich się poruszamy.

Jakie są objawy uszkodzonego układu kierowniczego? Do najczęstszych symptomów zalicza się większy niż zwykle luz na kierownicy, wyciek płynu wspomagania, nadmierne wibracje czy niepokojące dźwięki podczas skręcania. Jeśli szukasz trafnej diagnozy, skontaktuj się z nami! Szybko i sprawnie sprawdzimy, gdzie leży problem z układem kierowniczym i przystąpimy do jego usunięcia.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci