BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Nasz Serwis

BMK-SERWIS-KRAKÓW-BMW-50-diagnostyka-pojazdu

Diagnostyka Samochodowa

Kluczem do prawidłowej diagnozy samochodów marki BMW i MINI jest znajomość ich elektroniki, a podstawą każdej naprawy jest trafna diagnoza komputerowa. Każdą naprawę rozpoczynamy od testu komputerowego pojazdu, dokładnego sprawdzenia pojawiających się błędów i znalezienia ich przyczyny.

mechanika-samochodowa-bmw-mini

Mechanika samochodowa

Jeżeli masz problem z mechaniką Twojego BMW lub MINI – zapraszamy do naszego serwisu! Zajmujemy się większością napraw mechanicznych, wykonujemy także przeglądy techniczne i pełną diagnostykę komputerową. Korzystamy z autoryzowanych narzędzi diagnostycznych i najnowszego oprogramowania, dzięki czemu zyskujesz identyczną jakość usług, co w przypadku autoryzowanych warsztatów BMW ASO. Posiadamy również ogromne doświadczenie w serwisowaniu pojazdów BMW i MINI, co pozwala nam sprostać niemal większości usterkom, z jakimi mamy do czynienia.

wymiana-zawieszenia-bmw-krakow

Doposażenie samochodów

Zapewniamy możliwość doposażenia samochodu, tak aby spełniał najbardziej śmiałe oczekiwania, z wykorzystaniem części nowych lub używanych.

Montujemy również zabezpieczenia antykradzieżowe. Zajmujemy się programowaniem,  kodowaniem i wymianą sterowników. Aktualizujemy nawigacje, wgrywamy polskie menu.

motnaz-hakow

Przegląd pojazdu przed kupnem

Macie Państwo wątpliwości czy samochód, który zamierzacie kupić nie kryje jakiś tajemnic? Zapraszam do kontaktu z BMK Serwis.

Gwarantujemy wykonanie kompleksowego przeglądu samochodu, sprawdzenie pełnej jego historii serwisowej oraz wskażemy listę naprawach wymaganych do osiągnięcia pełnej sprawności pojazdu. Opowiemy o wadach i zaletach danego modelu marki BMW i MINI.

diagnostyka-komputerowa-bmw

Kodowanie i Programowanie

Zajmujemy się profesjonalnym programowaniem sterowników w pojazdach marki BMW i MINI. Dotyczy to m.in. układów sterujących pracą silnika, sterowników ABS, DSC czy AirBag.

BMK-SERWIS-KRAKOW-BMW-8

Czyszczenie DPF

Większość nowych silników diesla wyposażona jest w specjalny filtr cząstek stałych, tzw. DPF. Niestety na skutek jego zapchania sadzą, co dzieje się po dłuższym czasie użytkowania pojazdu, filtr DPF wymaga czyszczenia.

chip-tuning-krakow-bmw

Chip Tuning

Jeśli chcesz podnieść osiągi swojego auta – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasz serwis oferuje profesjonalny i bezpieczny dla silnika Chip Tuning, który zwiększa zarówno moc, jak i maksymalny moment obrotowy jednostki napędowej. Jednocześnie optymalizujemy warunki spalania mieszanki paliwowo-powietrznej, dzięki czemu możesz jeździć nie tylko szybciej, ale i bardziej ekonomicznie.

BMK-SERWIS-KRAKOW-BMW-21-nawigacja

Polskie Menu i Aktualizacja Nawigacji

Jeśli wyświetlacz w Twoim BMW lub MINI nie posiada polskiego menu – możemy szybko temu zaradzić! Oferujemy wgrywanie polskiego menu do komputera czy radia samochodu, dzięki czemu nawigacja po systemie staje się o wiele prostsza i w pełni zrozumiała. Jest to szczególnie ważne w przypadku komunikatów serwisowych, których zlekceważenie może doprowadzić do poważnej awarii. Jeżeli w Twoim pojeździe brakuje polskiego menu, skontaktuj się z naszym serwisem!

odgrzybianie-klimatyzacji-bmw

Elektryka i modyfikacje BMW

Nasz serwis zajmuje się skuteczną naprawą i modyfikacją układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach marki BMW oraz MINI. W skład usług elektrycznych można wymienić aktualizację oprogramowania, naprawę sterowników i modułów w pojeździe, kodowanie i programowanie, a także aktualizację nawigacji. Zajmujemy się również lutowaniem w technologii BGA. Po naszej stronie leży zarówno pełna diagnostyka problemu z elektryką czy elektroniką, jak i fachowa naprawa/aktualizacja danego elementu.

BMK-SERWIS-KRAKÓW-BMW-1

Montaż haków

Hak kulowy w samochodzie jest wysoce pożądanym elementem wyposażenia. Dzięki niemu możemy podpiąć pod pojazd przyczepkę i zwiększyć tym samym możliwości transportowe. Montaż haków w samochodach marki BMW i MINI to jedna z usług naszego serwisu. Wszystkie instalowane przez nas haki do przyczep posiadają niezbędną homologację i zapewniają trwałe połączenie z ramą pojazdu. Co ciekawe, oferujemy również haki chowane za zderzak – zarówno manualne, jak i elektryczne. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane osobom, które nie chcą ingerować w stylistykę pojazdu. W użyciu są również tzw. haki wypinane, które można odpiąć na czas nieużytkowania.

BMK-SERWIS-KRAKÓW-BMW-3

Retrofit

Skorzystaj z możliwości odświeżenia wyglądu swojego pojazdu! Usługa retrofit w naszym serwisie pozwala na montaż nowszych technologicznie części zamiennych do pojazdów marki BMW i MINI. Użytkownicy pojazdów marki BMW i MINI najczęściej decydują się na retrofit w formie podmiany podzespołów między starszymi i nowszymi modelami samochodów. Analogicznie retrofit obejmuje instalację podzespołów z pojazdów LCI do aut przed LCI.

profesjonalna-naprawa-silnika-bmw-mini

Naprawa silnika

Awaria silnika to jeden z większych problemów technicznych w pojeździe. Jednocześnie problem z funkcjonowaniem jednostki napędowej może wiązać się z ogromnymi kosztami. Jest to spowodowane tym, że silnik w samochodzie składa się z setek, jak nie tysięcy różnych elementów, których wymiana jest niekiedy bardzo czasochłonna i niestety kosztowna. Bez względu jednak na rodzaj usterki i jej umiejscowienie w silniku, nasz serwis podejmie się jej naprawy – szybko, skutecznie i fachowo!

wymiana-lozysk-mini-oraz-bmw

Układ hamulcowy – wymiana tarcz i klocków

Awaria układu hamulcowego w samochodzie to jedna z poważniejszych usterek, która zagraża bezpieczeństwu kierowcy, pasażerom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Właśnie z tego powodu w przypadku problemów z hamulcami, należy jak najszybciej skontaktować się z dobrym serwisem samochodowym. Nasi specjaliści zajmą się zarówno diagnostyką, jak i naprawą poszczególnych elementów w układzie hamulcowym.

 

retrofit-krakow-bmw

Wymiana żarówek samochodowych

Oświetlenie w pojeździe spełnia bardzo istotną funkcję. O ile jednak w przypadku starszych modeli samochodów BMW i MINI możemy samodzielnie wymienić większość żarówek, tak nowe modele BMW czy MINI często wyposażone są w zintegrowane lampy LEDowe. Dochodzi do tego niedostatek wolnej przestrzeni pod maską i delikatne elementy układu elektrycznego, takie jak kostki czy przewody. Tym samym wymiana żarówki w nowszym samochodzie często wiążę się z demontażem całego reflektora lub nawet zderzaka.

naprawa-klocków-tarcz-hamulcowych-bmw

Naprawy zawieszenia BMW i MINI

Nasz serwis BMW i MINI realizuje kompleksowe naprawy zawieszenia pojazdów. Wymieniamy wszystkie podzespoły zawieszeń zależnych i niezależnych, w tym: wahacze i tuleje wahaczy, drążki poprzeczne, drążki wzdłużne, drążki kierownicze, maglownice, piasty koła, sprężyny, i amortyzatory, poduszki amortyzatorów, końcówki drążków kierowniczych czy gumy stabilizatora. Sprawny układ zawieszenia powinien być przewidywalny zarówno podczas przyspieszania, jak i hamowania. Usterka układu zawieszenia może wpływać nie tylko na komfort podróży, ale i bezpieczeństwo użytkowników pojazdów oraz innych uczestników ruchu.

mini-serwis-krakow

Naprawa układu kierowniczego w BMW i MINI

Niesprawny układ kierowniczy w samochodzie to dosyć poważna usterka, która znacząco pogarsza właściwości jezdne pojazdu i bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, warto jak najszybciej skontaktować się z fachowym serwisem. Oferujemy zarówno kompleksową diagnostykę, jak i naprawę wszystkich elementów układu kierowniczego, szczególnie w pojazdach marki BMW i MINI.

 

nap[rawa-silnika-bmw

Wymiana rozrządów BMW i MINI

Nasz serwis oferuje kompleksową wymianę rozrządów w pojazdach marki BMW i MINI. Regularna i zgodna z wymogami producenta wymiana rozrządu w samochodzie jest bardzo istotnym zabiegiem serwisowym w okresie eksploatacji pojazdu. Przeprowadzamy kompleksową wymianę rozrządów opartych na łańcuchu. Na życzenie klienta lub z uwagi na stopień wyeksploatowania podzespołów.

naprawa-klimatyzacji-bmw-mini-krakow

Odgrzybianie klimatyzacji (czyszczenie parownika)

Jeżeli z kratek wentylacyjnych Twojego pojazdu wydobywa się dziwny zapach i wzmaga się wraz z uruchomieniem klimatyzacji, koniecznie umów się z nami za odgrzybianie klimatyzacji i czyszczenie parownika. Dzięki temu pozbędziesz się z układu klimatyzacji szkodliwych dla zdrowia grzybów i ich zarodników.

Sprawdzenie-szczelnosci-ukladu-klimatyzacji

Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji

Test szczelności układu klimatyzacji pozwoli wykluczyć ryzyko nagłej utraty czynnika chłodzącego, a w konsekwencji awarii systemu klimatyzacji. Warto zdecydować się na taki serwis, tym bardziej, że uzupełnienie czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji jest usługą zdecydowanie droższą. Jeśli chcesz wykonać test szczelności układu klimatyzacji w swoim BMW, MINI lub aucie innej marki – umów się na wizytę w naszym serwisie! Nie rezygnuj z komfortu, jaki daje sprawna klimatyzacja w pojeździe!

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci