BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Naprawa silnika

profesjonalna-naprawa-silnika-bmw-mini

BMK SERWIS

Naprawa silnika

Awaria silnika to jeden z większych problemów technicznych w pojeździe. Jednocześnie problem z funkcjonowaniem jednostki napędowej może wiązać się z ogromnymi kosztami. Jest to spowodowane tym, że silnik w samochodzie składa się z setek, jak nie tysięcy różnych elementów, których wymiana jest niekiedy bardzo czasochłonna i niestety kosztowna. Bez względu jednak na rodzaj usterki i jej umiejscowienie w silniku, nasz serwis podejmie się jej naprawy – szybko, skutecznie i fachowo!

 

Jakie elementy w silniku psują się najczęściej? W zależności od wieku i stopnia wyeksploatowania pojazdu, do naprawy silnika zalicza się wymiana poszczególnych elementów w układzie korbowo-tłokowym, wymiana uszczelki pod głowicą, wymiana termostatu, wymiana sprzęgła czy dwumasowego koła zamachowego, wymiana turbosprężarki, itp. Przed naprawą silnika w BMW czy MINI konieczne jest wykonanie pełnej diagnostyki komputerowej, która pozwoli z wysoką dokładnością wskazać wadliwy element lub zespół elementów.

 

Naprawa silnika w BMW czy MINI obejmuje również szereg innych czynności serwisowych, takich jak badanie kompresji, pomiar ciśnienia oleju, czy wymiana płynów eksploatacyjnych wraz z filtrami. W skrajnie poważnych przypadkach, zajmujemy się również wymianą całego silnika lub jego głównych elementów, np. głowicy.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci