BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Elektryka i modyfikacje BMW

odgrzybianie-klimatyzacji-bmw

BMK SERWIS

Elektryka i modyfikacje BMW

Nasz serwis zajmuje się skuteczną naprawą i modyfikacją układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach marki BMW oraz MINI. W skład usług elektrycznych można wymienić aktualizację oprogramowania, naprawę sterowników i modułów w pojeździe, kodowanie i programowanie, a także aktualizację nawigacji. Zajmujemy się również lutowaniem w technologii BGA. Po naszej stronie leży zarówno pełna diagnostyka problemu z elektryką czy elektroniką, jak i fachowa naprawa/aktualizacja danego elementu.

Posiadamy niezbędne narzędzia diagnostyczne, precyzyjne mierniki parametrów prądu elektrycznego, a także gotowe rozwiązania programistyczne. Wszystko po to, aby rozwiązać każdy problem z elektryką lub elektroniką w Twoim samochodzie BMW lub MINI. Bez trudu aktualizujemy mapy w nawigacji GPS, wgrywamy język polski do komputera pokładowego, modyfikujemy i naprawiamy sterowniki w silniku oraz aktualizujemy oprogramowanie komputera głównego silnika. Dzięki naszym modyfikacjom, użytkowanie pojazdu staje się bardziej komfortowe i ekonomiczne, a podróż sprawia więcej frajdy.

Wszelkie prace związane z aktualizacją czy modyfikacją sterowników przeprowadzane są w sposób bezpieczny dla wszystkich układów elektrycznych i elektronicznych. Zawsze postępujemy zgodnie z zaleceniami producenta, kierując się przyjętymi normami. Każda usługa podlega gwarancji i wykonywana jest z najwyższą starannością.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci