BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Układ hamulcowy – wymiana tarcz i klocków

wymiana-lozysk-mini-oraz-bmw

BMK SERWIS

Układ hamulcowy – wymiana tarcz i klocków

Awaria układu hamulcowego w samochodzie to jedna z poważniejszych usterek, która zagraża bezpieczeństwu kierowcy, pasażerom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Właśnie z tego powodu w przypadku problemów z hamulcami, należy jak najszybciej skontaktować się z dobrym serwisem samochodowym. Nasi specjaliści zajmą się zarówno diagnostyką, jak i naprawą poszczególnych elementów w układzie hamulcowym.

Co najczęściej ulega awariom? Do najpopularniejszych czynności serwisowych związanych z układem hamulcowym zalicza się wymianę tarcz i klocków hamulcowych, wymianę skorodowanych rurek hamulcowych czy wymianę płynu hamulcowego. Wszystkie te zabiegi powinny być wykonane z najwyższą starannością i zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Serwis układu hamulcowego BMW i MINI obejmuje również naprawę hamulca ręcznego.

O czym świadczy awaria układu hamulcowego? Objawy uszkodzonych hamulców w samochodzie to m.in. słabsza niż zwykle siła hamowania, zbyt miękki lub twardy pedał hamulca, paląca się kontrolka hamulca ręcznego lub ABS na desce rozdzielczej lub niepokojące dźwięki podczas hamowania. Bardzo groźny może być ubytek płynu hamulcowego, którego spadek poniżej minimum może oznaczać całkowity brak reakcji na wciśnięcie pedału hamulca. Wszystkie naprawy układu hamulcowego realizujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych – również oryginalnych.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci