BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Naprawy zawieszenia

naprawa-klocków-tarcz-hamulcowych-bmw

BMK SERWIS

Naprawy zawieszenia

Nasz serwis BMW i MINI realizuje kompleksowe naprawy zawieszenia pojazdów. Wymieniamy wszystkie podzespoły zawieszeń zależnych i niezależnych, w tym: wahacze i tuleje wahaczy, drążki poprzeczne, drążki wzdłużne, drążki kierownicze, maglownice, piasty koła, sprężyny, i amortyzatory, poduszki amortyzatorów, końcówki drążków kierowniczych czy gumy stabilizatora. Sprawny układ zawieszenia powinien być przewidywalny zarówno podczas przyspieszania, jak i hamowania. Usterka układu zawieszenia może wpływać nie tylko na komfort podróży, ale i bezpieczeństwo użytkowników pojazdów oraz innych uczestników ruchu.

Oprócz wspomnianego serwisu układów zawieszenia, wykonujemy także fachową diagnostykę. Dzięki temu zyskujesz niezbędną, techniczną wiedzę na temat aktualnego stanu zawieszenia w swoim pojeździe. Warto zaznaczyć, że tempo zużycia poszczególnych elementów zawieszenia, w dużym stopniu zależy od terenu, w jakim podróżujemy. Nieutwardzone drogi, dziurawe nawierzchnie czy tereny leśne znacznie szybciej przyczyniają się do zużycia układu zawieszenia, tym samym trzeba liczyć się z ich częstszą naprawą.

Jak rozpoznać awarię układu zawieszenia? Warto zwrócić uwagę na wszelkie wstrząsy, zbyt silne bujanie pojazdem czy problem z przyczepnością. Jazda z uszkodzonym zawieszeniem to spore ryzyko, ponieważ w dużym stopniu tracimy kontrolę nad pojazdem w sytuacji zagrożenia. Ponadto pęknięta sprężyna może doprowadzić do rozerwania opony i nagłej utraty sterowności. Dlatego też warto regularnie diagnozować stan układu zawieszenia, aby ustrzec się przed przykrymi konsekwencjami na drodze

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci