BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Wymiana żarówek

retrofit-krakow-bmw

BMK SERWIS

Wymiana żarówek

Oświetlenie w pojeździe spełnia bardzo istotną funkcję. O ile jednak w przypadku starszych modeli samochodów BMW i MINI możemy samodzielnie wymienić większość żarówek, tak nowe modele BMW czy MINI często wyposażone są w zintegrowane lampy LEDowe. Dochodzi do tego niedostatek wolnej przestrzeni pod maską i delikatne elementy układu elektrycznego, takie jak kostki czy przewody. Tym samym wymiana żarówki w nowszym samochodzie często wiążę się z demontażem całego reflektora lub nawet zderzaka.

Jeśli wymiana żarówki w Twoim samochodzie staje zbyt skomplikowana lub zwyczajnie nie wiesz, jak to wykonać – skontaktuj się z nami! Oferujemy usługę szybkiej i fachowej wymiany wszystkich typów żarówek – w tym oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego i tablicy rejestracyjnej. Poradzimy sobie z wymianą żarówek typu H7, H4, H1, lamp ksenonowych, LEDowych, żarówek C5W, D1S, D1R, H11, H21W, R2 i wszystkich pozostałych.

Nie musisz przejmować się ryzykiem uszkodzenia instalacji elektrycznej czy wadliwego montażu. Wymiana żarówek w naszym warsztacie przebiega w sposób zgodny z zaleceniami producenta – nawet, gdy wymaga to demontażu zderzaka czy całego reflektora. Równie sprawnie poradzimy sobie z wymianą żarówek na desce rozdzielczej czy podsufitce.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci