BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Retrofit

BMK-SERWIS-KRAKÓW-BMW-3

BMK SERWIS

Retrofit

Skorzystaj z możliwości odświeżenia wyglądu swojego pojazdu! Usługa retrofit w naszym serwisie pozwala na montaż nowszych technologicznie części zamiennych do pojazdów marki BMW i MINI. Użytkownicy pojazdów marki BMW i MINI najczęściej decydują się na retrofit w formie podmiany podzespołów między starszymi i nowszymi modelami samochodów. Analogicznie retrofit obejmuje instalację podzespołów z pojazdów LCI do aut przed LCI.

Zmodernizowanie wyglądu Twojego BMW czy MINI wcale nie musi oznaczać sporych wydatków i dziesiątek godzin spędzonych w warsztacie. Z racji sporego doświadczenia, wszelkie usługi modernizacji wykonujemy sprawnie i dokładnie. Co ciekawe, retrofit wcale nie musi oznaczać ingerencji czysto mechanicznej, a może obejmować jedynie usługi kodowania/programowania, np. w celu odblokowania danej funkcji (dodatkowe opcje w BMW Android Auto lub BMW Apple CarPlay).

Bez względu na to, czy wybierasz retrofit BMW na nowych częściach zamiennych, oryginalnych lub częściach używanych – wszystkie wykonywane przez nas modernizacje pozostają kompatybilne z Twoim pojazdem i nie naruszają modułów/podzespołów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układów mechaniczno-elektrycznych czy elektronicznych.

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci