BMK-SERWIS-BMW-MINI-2

Uwaga! Zmiana adresu: Ojcowska 1, Modlnica 32-085

BMK SERWIS

Wymiana rozrządów

nap[rawa-silnika-bmw

BMK SERWIS

Wymiana rozrządów

Nasz serwis oferuje kompleksową wymianę rozrządów w pojazdach marki BMW i MINI. Regularna i zgodna z wymogami producenta wymiana rozrządu w samochodzie jest bardzo istotnym zabiegiem serwisowym w okresie eksploatacji pojazdu. Przeprowadzamy kompleksową wymianę rozrządów opartych na łańcuchu. Na życzenie klienta lub z uwagi na stopień wyeksploatowania podzespołów.

Dlaczego warto pilnować regularnych wymian rozrządu w samochodzie? Przede wszystkim z uwagi na bardzo istotną funkcję, którą pełni owy układ. Reguluje on dopływ mieszanki paliwowo-powietrznej do komory spalania i odpowiada za regulację odpływu spalin. Można zatem powiedzieć, że układ rozrządu pozwala na całościowe funkcjonowanie silnika spalinowego. Po czym rozpoznać konieczność wymiany rozrządu w samochodzie? Powinny zaniepokoić nas m.in. głośne szumy łańcucha rozrządu, stukanie czy piszczenie, utrzymujące się w konkretnym przedziale prędkości obrotowej silnika. Wtedy jak najszybciej należy udać się do serwisu, celem wykonania diagnostyki i w razie konieczności pilnej naprawy.

Bez względu na to, czy Twoje BMW lub MINI posiada łańcuch – układ ten zawsze wymaga regularnej wymiany. Zaleca się często skrócenie okresu między wymianami, zaleconego przez producenta. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko, że dojdzie do nagłego zerwania łańcucha rozrządu, a w konsekwencji uszkodzenia np. zaworów

Więcej możliwości naszego serwisu

Portfolio BMK SERWIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  BMK SERWIS to niezależny serwis BMW oraz MINI.

0 tyś.
Zadowolonych klientów
0 +
Wymienionych rozrządów
0 i więcej
naprawionych klimatyzacji
0 +
lat doświadczenia
Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Nasze opinie z Google MAPS

Co mówią o nas klienci